Kulka silikonowa

Kulka silikonowa

Kulka silikonowa produkowana jest z włókien poliestrowych typu HCS najwyższej światowej jakości potwierdzonej certyfikatami i atestami.


Kulka silikonowa

Kulka silikonowa – produkowana jest z włókien poliestrowych typu HCS najwyższej światowej jakości potwierdzonej certyfikatami i atestami. Włókna posiadają kanalik powietrzny i są dodatkowo skręcane aby zapewnić puszystość i sprężystość. Nowoczesny park maszynowy sprawia iż wielkość kulki oraz stopień skręcenia jest dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Kulka produkowana przez naszą firmę charakteryzuje się dużą trwałością i odpornością na czynniki zewnętrzne.
Produkujemy następujące rodzaje kulki:

kulka silikonowa oryginalna – skład: 100% pierwotne włókno silikonowe
kulka silikonowa trudnopalna – skład: 100% pierwotne włókno trudnopalne
kulka silikonowa regenerowana – skład: 100% regenerowane włókno silikonowe

Włóknina puszysta

Oferujemy włókninę puszystą produkowaną z włókien poliestrowych metodą tradycyjną termozgrzewalną w gramaturze od 80 do 600 g/m2 i szerokości do 2.5 m

Kulka silikonowa

Nowoczesny park maszynowy sprawia iż wielkość kulki oraz stopień skręcenia jest dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Frytka

Produkowana jest z pianki poliuretanowej najwyższej jakości. Pianka cięta jest na drobne kawałki zwane frytką, służy jako wypełnienie do poduszek meblowych oraz pościelowych.

Puch silikonowy

Produkowany jest z włókien poliestrowych typu HCS najwyższej światowej jakości potwierdzonej certyfikatami i atestami. Włókna posiadają kanalik powietrzny i są dodatkowo skręcane aby zapewnić puszystość i sprężystość.

Tektura lita

100% ekologiczna. Przyjazna środowisku – nie zawiera metali ciężkich ani formaldehydów. Oferowana tektura jest produkowana pod indywidualne zamówienie klienta.

Włókna poliestrowe

Włókna oferowane przez naszą firmę pochodzą od wiodących światowych producentów. Charakteryzują się doskonałą jakością potwierdzoną odpowiednimi certyfikatami.

Nasi pracownicy czekają na Twoje pytanie, zarówno na tematy techniczne jak i marketingowe