Włóknina puszysta

Włóknina puszysta

Włóknina wysokopuszysta wykorzystywana jest do produkcji mebli tapicerowanych miękkich, materacy, kołder, poduszek


Włóknina puszysta

Oferujemy włókninę puszystą produkowaną z włókien poliestrowych metodą tradycyjną termozgrzewalną w gramaturze od 60 do 1000 g/m2 i szerokości do 3.20 m. Aby sprostać najwyższym wymaganiom klienta na indywidualne zamówienie oferujemy możliwość produkcji włókniny o nietypowych gramaturach i szerokościach.

Produkowane przez nas włókniny wykorzystywane są jako:

  • wypełnienie profili w meblach
  • warstwa wyściełająco-zmiękczająca w meblach tapicerowanych
  • wypełnienie kołder, śpiworów, poduszek, materacy
  • wypełnienie ocieplające w przemyśle odzieżowym

Nasza włóknina nadaje meblom tapicerowanym miękkości i puszystości, podnosząc komfort użytkowania. Ponadto ma właściwości antyalergiczne potwierdzone stosownymi certyfikatami

Włóknina puszysta

Oferujemy włókninę puszystą produkowaną z włókien poliestrowych metodą tradycyjną termozgrzewalną w gramaturze od 80 do 600 g/m2 i szerokości do 2.5 m

Kulka silikonowa

Nowoczesny park maszynowy sprawia iż wielkość kulki oraz stopień skręcenia jest dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Frytka

Produkowana jest z pianki poliuretanowej najwyższej jakości. Pianka cięta jest na drobne kawałki zwane frytką, służy jako wypełnienie do poduszek meblowych oraz pościelowych.

Puch silikonowy

Produkowany jest z włókien poliestrowych typu HCS najwyższej światowej jakości potwierdzonej certyfikatami i atestami. Włókna posiadają kanalik powietrzny i są dodatkowo skręcane aby zapewnić puszystość i sprężystość.

Tektura lita

100% ekologiczna. Przyjazna środowisku – nie zawiera metali ciężkich ani formaldehydów. Oferowana tektura jest produkowana pod indywidualne zamówienie klienta.

Włókna poliestrowe

Włókna oferowane przez naszą firmę pochodzą od wiodących światowych producentów. Charakteryzują się doskonałą jakością potwierdzoną odpowiednimi certyfikatami.

Nasi pracownicy czekają na Twoje pytanie, zarówno na tematy techniczne jak i marketingowe