PU TRIM FOAM IN BALES, pu foam scraps, GRADE A

PU TRIM FOAM IN BALES

We can supply prime polyurethane foam scrap and visco scrap.
We ship 40’ containers of baled material with a weight ranging 18000 kg.


PU TRIM FOAM IN BALES

Trim Foam Off-Cuts typically produced in factories using foam as part of the manufacturing process.
This scrap foam all come from polyurethane foam and furniture factory.

Density range: 15 – 50 kg/m3
Color: mixed
Packaging: In compressed bales from between 250 to 450 kgs per bale.
Containers: 40' High Cube containers only containing no less than 15,000 kgs
Packaging in compressed by bales.

It’s mostly used for the production of re-bonded foam for furniture, mattress, bedding, pillow, Insoles, sports padding, carpet padding and carpet underlay or used for the production of shredded foam for pillow fillings, cushion fillings, toy fillings.

Włóknina puszysta

Oferujemy włókninę puszystą produkowaną z włókien poliestrowych metodą tradycyjną termozgrzewalną w gramaturze od 80 do 600 g/m2 i szerokości do 2.5 m

Kulka silikonowa

Nowoczesny park maszynowy sprawia iż wielkość kulki oraz stopień skręcenia jest dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Frytka

Produkowana jest z pianki poliuretanowej najwyższej jakości. Pianka cięta jest na drobne kawałki zwane frytką, służy jako wypełnienie do poduszek meblowych oraz pościelowych.

Puch silikonowy

Produkowany jest z włókien poliestrowych typu HCS najwyższej światowej jakości potwierdzonej certyfikatami i atestami. Włókna posiadają kanalik powietrzny i są dodatkowo skręcane aby zapewnić puszystość i sprężystość.

Tektura lita

100% ekologiczna. Przyjazna środowisku – nie zawiera metali ciężkich ani formaldehydów. Oferowana tektura jest produkowana pod indywidualne zamówienie klienta.

Włókna poliestrowe

Włókna oferowane przez naszą firmę pochodzą od wiodących światowych producentów. Charakteryzują się doskonałą jakością potwierdzoną odpowiednimi certyfikatami.

Nasi pracownicy czekają na Twoje pytanie, zarówno na tematy techniczne jak i marketingowe